بهترین رژیم غذایی برای انواع طوطی سانان

date 1394/02/11     author تیم بیردفا     comments 0 نظر     visit 1385 بازدید

اکثر افرادی که به پرورش یا نگهداری پرندگان خانگی از جمله طوطی سانان مشغول هستند رژیم غذایی مناسبی برای طوطی خود در نظر نمی گیرند، همین امر به مرور زمان مسبب بروز سوء تغذیه در این پرندگان می شود. سوء تغذیه بدن پرنده را مستعد انواع بیماری ها می کند و در نتیجه عمر پرنده کاهش می یابد. همین امر موجب می شود که پرورش دهندگان نتوانند بهره برداری بهینه از پرنده ( طوطی ) خود داشته باشند. با این حال چطور این مشکل را حل کنیم ؟ یا اینکه چگونه دچار این مشکل نشویم ؟
برای کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

ادامه مطلب ...

تغذیه مناسب برای باجریگار ( مرغ عشق )

date 1393/04/23     author تیم بیردفا     comments 0 نظر     visit 692 بازدید

تمامی موجودات از جمله پرندگان نظیر باجریگار یا همان مرغ عشق معروف خودمان برای سلامتی خود نیاز به تغذیه مناسب دارند. در صورتیکه تغذیه درست و مناسب برای این پرنده طبق یک برنامه غذایی خاص در نظر بگیریم درصد تلفات و بیمار شدن مرغ عشق ها بسیار پایین می آید و جوجه های خوب و با رشد مناسب دریافت می کنیم.

ادامه مطلب ...

سرماخوردگی در باجریگار ( مرغ عشق )

date 1393/04/22     author تیم بیردفا     comments 0 نظر     visit 566 بازدید

سرماخوردگی از بیماری های شایع در باجریگارها یا همان مرغ عشق های معروف خودمان است. جوجه هایی که تازه از لانه بیرون آمده اند و حدود یک تا دو ماه سن دارند بیشتر مستعد این بیماری هستند. طبق تجربیات شخصی مطلبی در مورد نوع برخورد با بیماری قرار می دهم. کمک دوستان با نظرات و دیدگاه ها باعث کامل تر شدن این موضوع می گردد.

ادامه مطلب ...
آمار بازدید بردفا