بیماری های رایج تنفسی در پرندگان

date 1393/06/03     author تیم بیردفا     comments 0 نظر     visit 1194 بازدید

بیماری های مهم و رایج بسیاری وجود دارند که می توانند سیستم تنفسی پرندگان را تحت تاثیر قرار دهند ( مسیرهای عبور هوا، ریه ها، کیسه های هوایی). انسان ها، پرندگان را به منظور استفاده از آن ها نگه داری می نمایند که به طور کلی شامل: ماکیان، بوقلمون، مرغابی، غاز، بلدرچین، قرقاول، کبوتر، مرغ گینه(guinea fowl)، مرغ نخودی(pea fowl)، شترمرغ، شترمرغ استرالیایی(emu) و ... می باشند. در ادامه مطلب با انواع بیماری های تنفسی پرندگان آشنا می شویم.

ادامه مطلب ...

آیا پرندگان خانگی برای سلامتی انسان خطری دارند؟

date 1393/05/30     author تیم بیردفا     comments 0 نظر     visit 1706 بازدید

همان اندازه که نگهداری از یک پرنده می تواند لذت‌ بخش و جذاب باشد، به همان میزان هم باید به بهداشت نگهداری از پرنده و سلامت صاحب آن اهمیت داد. بهداشت نگهداری پرنده بسیار مهم برای سلامتی خود انسان است. برای اطلاعات بیشتر ادامه مطلب را مطالعه فرمایید.

ادامه مطلب ...

فرایند تاسیس و گرفتن مجوز برای مراکز فروش پرندگان و پارک پرندگان

date 1393/05/13     author تیم بیردفا     comments 0 نظر     visit 1341 بازدید

افرادی که مایل به گرفتن مجوز برای مجوز تاسیس مراکز فروش و عرضه پرندگان زینتی و همچنین گرفتن مجوز تاسیس باغ پرندگان هستند در این مطلب می توانند با نحوه گرفتن این مجوز ها و سیکل مراحلی که باید طی شود را مطالعه و مشاهده نمایند. لطفاً به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

ادامه مطلب ...

درباره مترونیدازول بیشتر بدانیم

date 1393/04/21     author تیم بیردفا     comments 0 نظر     visit 1572 بازدید

اخیراً مطلبی در مورد داروی مترونیدازول که بسیار در پرندگان برای مشکلات گوارشی و انگل استفاده می شود خواندم که این مطلب را برای شما دوستان هم قرار می دهم. حتماً مطالعه بفرمایید.

ادامه مطلب ...
آمار بازدید بردفا