معرفی سگ نژاد بوردر تریر Border Terrier

date 1394/08/05     author تیم بردفا     comments 0 نظر     visit 1006 بازدید

بوردر تریر( Border Terrier ) سگی کوچک، دارای استخوان بندی متوسط می باشد. شانه ها و بدنش باریک بوده و فضای بین دو چشمش نسبتاً زیاد و معمولاَ دارای پوزه ای سیاه می باشد. بینی سیاه دارد. دندان هایش محکم با نیش هایی همچون قیچی می باشد. چشمان کوچکش حالت v شکل به خود دارند و در دو طرف سر، رو به جلو و نزدیک به گونه ها قرار گرفته اند و رنگش معمولا تیره می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

ادامه مطلب ...

معرفی سگ شی وا وا Chihuahua

date 1394/08/01     author تیم بردفا     comments 0 نظر     visit 766 بازدید

نام فارسی: شی هوا هوا، شی وا وا ، چی وا وا
نام انگلیسی: Applehead Chihuahua - Applehead Teacup Chihuahua
برای نخستین بار در مکزیک دیده شد و معروفترین نژاد در بین سگ های کوچک و همچنین کوچکترین نژاد سگ در دنیا می باشد. در دسته بندی سگ های عروسکی قرار میگیرد و برای آب و هوای گرم بسیار مناسب است. این سگ شدیداً به صاحبش وابسته و وفادار می باشد و اخیراً نگهداری از این نژاد در بین خانواده ها بسیار مد شده که شی وا وای پاریس هیلتون معروفترین آن می باشد.

ادامه مطلب ...

معرفی سگ هاسکی آلاسکایی ( Alaskan Husky ) آلاسکان هاسکی

date 1394/07/30     author تیم بردفا     comments 1 نظر     visit 2544 بازدید

هاسکی آلاسکایی ( مالاموت آلاسکایی ) عملاً جزء نژاد سگها نمی باشد اما داخل دسته بندی سگ ها قرار می گیرد. همه سگ هایی که در کشیدن سورتمه ها کارا می باشند در دسته بندی هاسکی آلاسکایی قرار می گیرند، زیرا آلاسکایی نژادی می باشد که در مسابقات جهانی سورتمه کشی سگ ها و مسابقات دوندگی دارای کلاس جهانی می باشند. عمده هاسکی های آلاسکلایی دارای چشمانی تیزبین بوده و نیز دم هایی که می توانند آن را از پشت به دور خود پیچ دهند.

برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

ادامه مطلب ...

معرفی سگ نژاد پامرانیان ( سگ بوو یا سگ خرسی )

date 1394/06/17     author ساسان کرامتی     comments 1 نظر     visit 42665 بازدید

پامرانیان سگی است کوچک ، پشمالو با گوشهای گوشهایی کوچک و گرد و صورتی شبیه به خرس. انواع کوچک این نژاد با خصلت مطیع بودن و روحیه سر زندگی به همراه جثه خاص ، آنها را بعنوان یکی از مهمترین حیوانات دست آموز مطرح ساخته است. سر در مقایسه با بدن دارای نسبت خوبی است. چشم ها براق ، به رنگ مشکی و دارای اندازه متوسطی است. گردن کوتاه است و قاعده آن به خوبی با شانه ها اتصال می یابد. موها حالت مضاعف دارند. پوشش زیرین کوتاه ، نرم و ضخیم است و موهای سطح بلند و زبر می باشد. دم نیز توسط موهای زیادی پوشیده شده. در انواع رنگها شامل قرمز ، نارنجی ، کرم و مشکی ، قهوه ای و خاکستری گزارش شده است.

برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

ادامه مطلب ...

معرفی سگ گریت دین Great Dane

date 1393/10/23     author تیم بیردفا     comments 1 نظر     visit 3816 بازدید

گریت دین ( به انگلیسی: Great Dane ) از انواع اصلی سگ‌ های نگهبان، که اصلیتی آلمانی دارد. در این سگ قدرت و نیرومندی و زیبایی توام مشاهده می‌شود. بر خلاف نامش اصلیت این نژاد آلمانی است و هیچ ربطی به دانمارک ندارد. استاندارد این سگ عبارتست از : حداقل قد در نرها ۸۰ و در ماده‌ها ۷۲ سانتی متر و وزن در حدود ۶۰ کیلوگرم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سگ گریت دین Great Dane به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

ادامه مطلب ...
آمار بازدید بردفا