کبوتر گاینت هومر Giaint Homer Pigeon

date 1393/07/10     author تیم بیردفا     comments 0 نظر     visit 1475 بازدید

کبوتر گاینت هومر ( Giaint Homer ) از بهترین نژادهای گوشتی کبوتر است. وزن کبوتر نر بالغ در حدود ۹۰۰ گرم و کبوتر ماده بالغ تقریباً ۷۰۰ گرم و وزن هر جفت جوجه ۴۰۰ تا ۶۰۰ گرم است. این نژاد سالی ۸ تا ۱۲ جفت جوجه می‌دهد. برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

ادامه مطلب ...

کبوتر بخارایی ( جارچی ) Trumpeter ( بخارا ترومپتر )

date 1393/06/11     author تیم بیردفا     comments 0 نظر     visit 1701 بازدید

کبوتر بخارایی از جمله کبوترهای گرانقیمت و زیبا بوده که در اکثر نمایشگاه ها این کبوتر به معرض نمایش گذاشته می شود. پرهای زیاد این کبوتر جلوه زیبایی به این نوع کبوتر داده که باعث زیبایی بی وصف آن شده است. برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

ادامه مطلب ...

کبوتر کینگ یا کبوتر شاهی King Pigeon

date 1393/04/27     author تیم بیردفا     comments 3 نظر     visit 4013 بازدید

کبوتر نژاد کینگ، نژادی آمریکایی است که از آن گونه‌هایی به رنگ‌های سفید، نقره‌ای، آبی تیره، سرخ و زرد وجود دارد. معمول‌ترین آن‌ها گونه سفید است. این کبوتر هیکل درشتی دارد که به آن کبوتر مرغی هم گفته می شود. این نژاد از کبوتر برای افرادی که به دنبال راه اندازی سالن پرورش نژاد گوشتی کبوتر هستند بسیار مناسب است. لطفاً ادامه مطلب را مطالعه فرمایید.

ادامه مطلب ...

معرفی کبوتر نژاد اسکندرون یا دانفوس - Scandaroon Pigeon

date 1393/04/27     author تیم بیردفا     comments 0 نظر     visit 5566 بازدید

کبوتر اسکندرون یا کبوتر دانفوس از سری کبوترهای نامه بر و مسافتی بوده و همچنین از لحاظ استقامت و مقاومت بدنی در مقابله با بیماریها بسیار قوی و محکم می باشد. از جمله مشخصات این کبوتر نوک بلند و برگشته ، گردنی بلند ، پاهای کشیده، چشمهای سیاه ، پلک هایی سرخ ، مثلث زیر چشم و هم چنین طوق و دم یک رنگ و تمیز میباشد. جهت اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

ادامه مطلب ...

کبوتر هلمت فیس ( Helmet Pigeon )

date 1393/04/19     author تیم بیردفا     comments 0 نظر     visit 2044 بازدید

کبوتر هلمت جزو نژادهای زینتی و نمایشی است. هلمت ها به رنگ های مختلف از جمله زرد، سرخ، سیاه و ... موجود می باشند. هلمت نوک ریز زیبایی بیشتری دارد و از نظر قیمت هم چند برابر نوک معمولی آن قیمت دارد. هلمت جزو نژادهایی است که طرفداران زیادی دارد.

ادامه مطلب ...
آمار بازدید بردفا